VIP-объявления
Объявлений нет...
Категория объявлений: Услуги (563) / Другие услуги (181)
Поиск объявлений на карте
Искать объявления на карте

Заработать с нами

Это объявление недействительно!
Тип объявления: Предложение, продаю
монтажні,
інженерні організації,
охоронні структури,
будівельні компанії.
Компанія надає професійні послуги з проектування систем безпеки для об'єктів різних сфер діяльності. Ми надаємо допомогу при проведенні експертизи і узгодження робочих проектів в наглядових інстанціях.

Ми здійснюємо монтаж і технічне обслуговування охоронно-пожежної сигналізації з підключенням на власний Пульт Централізованого Спостереження.

Почавши роботу з нашою організацією, Ви зможете надати клієнту більш широкий спектр послуг і нові розробки в області забезпечення безпеки.

Хочеш заробити разом з нами?

Насправді в нинішній час для цілеспрямованої людини заробити не проблема. Ми пропонуємо Вам стати нашим позаштатним менеджером (агентом) - кому як зручніше. Суть роботи дуже проста: Вам необхідно всіма можливими способами рекламувати наші послуги, а в разі подальшого укладення договору з Клієнтом - Ви отримуєте винагороду!

Як шукати клієнтів.

Варіантів може бути дуже багато, ось один з них:

Ви можете під'їхати до нас в офіс, взяти наші листівки і при кожному зручному випадку залишати їх. Ну наприклад кожен з нас відвідує перукарні, салони краси. Так чому б при наступному відвідуванні не залишити їм нашу листівку?! Або, наприклад, у Вас намічається похід до нотаріуса, і там теж можна вручити наш флаєр. Або Ви купуєте продукти в торговому павільйоні біля будинку, візьміть з собою нашу листівку і віддайте її касиру, нехай дасть своєму керівникові, бути може його зацікавлять наші ціни. Тим більше, що наші ціни нижчі по Києву! Як видно, варіантів просування дуже багато, і це ми розглянули без Вашої безпосередній зайнятості. А якщо не чекати чергового походу на стрижку або в магазин?! Адже можна цим займатися на постійній основі. Так і шансів укладення договорів буде більше. Адже як багато по місту об'єктів, які можна взяти під охорону! Це нотаріуси, салони краси, офіси, торгові павільйони, магазини, квартири, котеджі, аптеки, ресторани і багато інших об'єктів.

Але
 • Город / населенный пункт
  Украина, Киевская обл., Киев
 • Автор объявления
  ATLANT
 • Категория
 • Ключевые слова
  111
 • Время действия
  01.08.2017 - 15.09.2018
 • Количество просмотров
  20
 • id объявления
  28079
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Комментарии остановлены!
Категории каталога статей
Категории объявлений
Новости сайта
Последние публикации в каталоге статей

Статистика
Всего объявлений: 1265
Добавлено сегодня: 11
Добавлено вчера: 7
Всего объектов: 1293
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Всего статей: 153
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Подписка на рассылку