Поиск объектов в каталоге
VIP-объявления
Объявлений нет...
Категория каталога: Интернет магазины (246) / Другие (138)
Поиск объектов на карте
Искать объекты на карте

Книжки для дітей від 1 року

Книжки для дітей від 1 року
Інтернет-магазин Книгаренька був відкритий декілька років тому. Весь цей час ми незмінно дотримуємося нашої місії і цілей, з якими Ви можете ознайомитися на цій сторінці.
Місія
Діяльність інтернет-магазину книг спрямована на забезпечення всіх зацікавлених у розвитку дітей книгами та іншими літературою, що допомагають сформувати в дитині якості і навички, які будуть необхідні йому в майбутньому для комфортного життя в сучасному суспільстві.
Наші цілі
1. Зібрати в одному інтернет-магазині всі товари, що мають розвиваючу спрямованість. Це не тільки книги та казки, а й дидактичний і демонстраційний матеріал, а також посібники за авторськими методиками.
2. Розмістити на сайті вичерпну інформацію про все, що ми продаємо. Для цього ми описуємо методики розвитку, видавництва, розміщуємо різні майстер-класи, а також намагаємося повно і якісно описувати товари і рубрики каталогу, щоб Вам було простіше зробити вибір.
3. Зробити наш сервіс максимально орієнтованим на інтереси клієнта, і це не просто слова. Для клієнтів передбачені накопичувальні знижки, бонуси, подарунки та інші акції. У нас хороше післяпродажне обслуговування. Ми завжди вислухаємо Вас і вирішимо всі проблеми!
Розвивайте дитину - розумно!
Комментарии к публикации
Комментариев к публикации нет...
Оставлять комментарии могут только зарегистрированные и авторизованные пользователи. Пожалуйста, войдите под своим логином или зарегистрируйтесь!
Категории каталога статей
Новости сайта
Последние публикации в каталоге статей

Статистика
Всего объявлений: 2258
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 17
Всего объектов: 1132
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Всего статей: 142
Добавлено сегодня: 0
Добавлено вчера: 0
Подписка на рассылку